Кредит під заставу мобільних телефонів та аксесуарів

Застава мобільних телефонів

Мобільні телефони сьогодні – невід’ємна частина життя кожного. Оскільки телефон має певну цінність, використовувати можна їх не тільки за прямим призначенням – як засіб зв’язку. Так, мобільні телефони можна залишити в ломбарді в якості застави, щоб отримати за них певну грошову суму.

Застава мобільних телефонів – відмінна можливість для кожного власника апарату при появі потреби в грошах отримати потрібну суму. Причому з огляду на модель і стан пристрою, можна виручити досить пристойні гроші – до 60% * від ринкової вартості апарату. Щоб виключити махінації, заставу мобільних телефонів проводиться тільки при пред’явленні паспорта. Так гарантується законність угоди.

Отримати гроші можна в день застави. Для цього потрібно, щоб приймальник провів оцінку мобільного телефону. На величину позики впливає зовнішній вигляд пристрою, середня вартість моделі на ринку, а також комплектність апарату. Як тільки угода з ломбардом буде досягнуто, можна користуватися отриманими коштами. Вся процедура (від перевірки пристрою до видачі грошей) займе лише близько 10 хвилин.

* Зазначена величина оцінки може бути запропонована ломбардом виключно за нові пристрої (без експлуатації) з повним комплектом (всі комплектуючі, чеки, документи)