Кредит під заставу діамантів

Ломбард Реверс надає кредити під заставу діамантів. Дізнатися про отримання кредиту під заставу Вашого дорогоцінного каміння Ви можете під час особистої консультації у відділенні ломбарду або зателефонувавши за телефонами відділення.

Коштовні камені — мінерали, які володіють красивим зовнішнім виглядом (як правило, тільки після полірування або ограновування) і при цьому досить рідкісні, а як наслідок і коштовні. Їх широко використовують для виробництва ювелірних виробів, збирають в колекціях, використовують як банківські активи. Діаманти вважаються серед них найбільш поширеними та бажаними.

Діаманти ніколи не виходять з моди і мають приємну властивість з часом додавати в ціні. Тому в масовій свідомості дорогоцінні камені є синонімом якщо не гарантованої прибутковості, то найнадійнішим способом заощаджень.

При бажанні, кожен клієнт перед оформленням кредиту під заставу діаманта може скористатись послугами Державного Гемологічного Центру України, отримати письмовий висновок єксперта-гемолога, для повної впевнености в якісних характеристиках наданого каміння. Проте Ви повинні знати, що дана послуга в Державному Гемологічному Центрі України коштує незначної суми, в порівнянні з вартістю вашого діаманту, вона може варіюватись в залежності від характеристик каменю і складає від 100 грн до 300 грн. Це необхідно робити, тому що більшість ломбардів зловживає при оцінці дорогоцінних каменів і користується необізнаністю клієнта.

Контакти Державного Гемологічного Центру України: http://www.gems.org.ua/ua/s8.htm

ОСОБЛИВОСТІ ОЦІНКИ ДІАМАНТІВ

Щоб визначити вартість діаманту, всі орієнтуються на ціну Israel Diamond Exchange (Ізраїльської біржі діамантів) та Rapaport Diamond Report (прайс-лист Рапапорт — первинне джерело в галузі для алмазної ціни і ринкової інформації). В залежності від політики ломбарду, в більшості випадків, встановлюється максимальна оціночна вартість в розмірі від 10% до 40% від вартості по Rapaport price чи IDE на Діаманти.

СИСТЕМА ОЦІНКИ ДІАМАНТІВ “4 К (С)”

Для того щоб розібратись з оцінкою Діамантів Ви маєте ознайомитись з Системою Оцінки Діамантів “4 К (С)”: cut (огранування), clarity (чистота), color (колір) і carat (маса в каратах), що дозволяє визначити, наскільки камінь близький до досконалості.

В Україні оцінка діамантів проводиться по класифікації, встановленій в технічних умовах ТУ 117-4.2099-2002, а також в національному стандарті «Діаманти. Класифікація. Технічні вимоги » (ГОСТ Р 52913-2008).

Спочатку технічні умови (ТУ) були створені для огранювальних підприємств, і тому вони містять безліч вимог до якості ограновування діамантів: визначають форми і елементи огранки, геометричні параметри, допуски по симетрії, вимоги до полірування. Крім того, в технічних умовах містяться описи груп кольору і чистоти, а також методи їх визначення. Оскільки інших документів щодо класифікації та оцінки на Україні немає, оцінку діамантів проводять по ТУ.

Згідно Галузевому стандарту на ювелірні вироби, діаманти в ювелірних виробах повинні відповідати вимогам ТУ. Тому на ярликах ювелірних виробів з діамантами міститься інформація по ТУ: маса, групи кольору і чистоти, форма і якість ограновування.

Однак більшість діамантів придбана населенням України за кордоном, або купувались ще при Радянському Союзі, тому більш розповсюдженими все ж є Російські ТУ ( ГОСТ Р 52913-2008) та позначення по Світовій системі оцінки діамантів “GIA”