Кредит під заставу будівельної техніки

Мережа ломбардів Реверс надає клієнтам кредити під заставу будівельної техніки.

Необхідною умовою надання цього кредиту є прийом в заставу майна, яке придбано законним способом, а також техніка повинна бути в справному стані, без явних і прихованих дефектів.

Термін виготовлення вищевказаної техніки не повинен перевершувати 7-и років.

При оцінці застави враховується його ринкова вартість на момент оформленнязастави з урахуванням фізичного та морального зносу. Кредит видається всумі, що становить не більше 50% ринкової вартості заставного майна.

Оформлення кредитного договору відбувається наступнимчином:

Наш фахівець-оцінювач у Вашій присутності перевіряє предмет застави напредмет робочого стану, зовнішнього вигляду і комплектації,
визначає суму можливого кредиту, якщо вона Вас влаштовує-складаєтьсядоговір. Ви отримуєте гроші, предмет застави залишається у сховищі ломбарду, під відповідальність ломбарду. Ви обираєте максимально вигідний Вам термінкористування кредитом.

Оціночна вартість предмета застави залежить від:

  • Моделі;
  • Виробника;
  • Зовнішнього вигляду;
  • Комплектності;
  • Наявності гарантійного талона;
  • Наявності упаковки.

По закінченню терміну договору Ви повертаєте кредит з відсотками і забираєте своє майно, яке було у заставі, чи продовжуєте договір на свій розсуд. За умовами договору позичальник може отримати і повернути кредитні кошти в повному обсязі або частинами. У разі неповернення кредиту майно, залишене клієнтом, переходить у розпорядження ломбарду.

Всі документи оформляються швидко, вже через кілька хвилин визможете отримати необхідну суму готівкою.